Celorepubliková akce „Znakujeme se zvířátky ze ZOO“

/

Tak jako každá máma toužíš dát svému kulihráškovi co nejlepší start do života. Znakování s dětmi může být úžasným způsobem, jak podpořit jeho komunikační dovednosti, rozvoj řeči a celkově posílit vzájemnou citovou vazbu.

To je přesně důvod konání již 4. ročníku celorepublikové akce znakování, které se koná zcela zdarma. Mám radost, že se této akce mohu účastnit již druhým rokem. Pojď se tedy podívat co nás čeká.

Na co se těšít?

Nejdříve si poznamenej do kalendáře datum 12.6.2024, což je ve středu. Akce probíhá od 15 do 17 hodin na travnaté ploše u Chvalské Tvrze. Registrovat se můžeš na čas 15:00 nebo 16:00, strávit s námi. Účastnit akce se můžeš celé 2 hodiny, pokud nebudete zrovna na stanovištích je pro vás připravený dětský koutek a infostánek o aktivitách Lektorky Růženky a Rodinného a komunitního centra Mumraj, kde se kroužky znakování pořádají.
Akci zahájíme společným zpíváním s medvídkem Beebo. Poté se první skupinka, registrovaná na čas 15:00, vydá prozkoumat s medvídkem tematicky připravená stanoviště. V 16:00 se na stejnou trasu vydá druhá skupinka. Účastnit akce se můžete celé 2 hodiny, pokud nebudete zrovna na stanovištích je pro vás připravený dětský koutek a infostánek o aktivitách Lektorky Růženky a Rodinného a komunitního centra Mumraj, kde se kroužky znakování pořádají.

Odpoledne jsme si užily, nejenže nakonec vyšlo počasí a stanoviště tak mohla být hezky venku na trávě, což pro děti bylo mnohem příjemnější. Ale i vymyšlený program, hry, seznamování s jednotlivými znaky zvířátek bylo zábavné. Akce byla opravdu vyvedená a překvapila mne. Měla jsem lehké obavy co očekávat, ale bylo to zbytečné. Skvělé lektorky, komunikace a zábava pro děti. Dcera se znaky hned naučila a používáme je od minulého týdne nonstop.
Renata O.

Přijď a načerpej inspiraci k dalším aktivitám, které pak společně můžete dělat i doma, poslechni si užitečné tipy a prostě si aktivně odpočiň. A pravděpodobně tam potkáš stejně naladěné maminky ze svého okolí. Kamarádka pro letní procházky či výlety po okolí se hodí. Tak proč nenavázat nové kontakty? A pokud máš kamarádky, kterým by se tato akce líbila neváhej je pozvat.
Pro 5 šťastlivců, kteří vydrží až do konce akce čeká výhra ve slosování o knížky pro děti Učíme se znakovat v ZOO s Kreslínkem. Po slosování si opět společně zazpíváme s medvídkem Beebo písničku na rozloučenou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *