Smyslohraní

Smyslohraní (sensory play) je úžasný způsob, jak pomoci dětem rozvíjet se, a to všemi směry! Pomocí této metody děti prozkoumávají různé materiály a naplno si užívají aktivity plné barev, textur, vůní a zvuků. A co je nejlepší, tato hra podněcuje jejich smyslové vnímání a zároveň posiluje motorické dovednosti, řečkreativitu a představivost. Navíc tato interaktivní aktivita podporuje emocionální a sociální rozvoj dětí. Cílem smyslohraní je totiž vytvořit pro děti prostředí, ve kterém se budou cítit bezpečně a svobodně prozkoumávat svět kolem sebe. Dále také dává příležitost si hrát a interagovat se svými vrstevníky.

Nabízené kurzy

Smyslohraní s Růženkou

Nevyhovuje vám pravidelnost kroužku? Raději chodíte na kroužky, jak se vám to hodí? Využijte jednorázové lekce smyslohraní.

Kroužek smyslohraní v Mumraji

Kroužek smyslohraní batolata v Rodinném a komunitním centru Mumraj v Horních Počernicích. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Soukromé smyslohraní

Připravím pro vás program, ať už na pohádkový les, oslavu narozenin, program pro školku, na den otevřených dveří nebo třeba koutek pro děti na svatbu. V případě zájmu mi napište na e-mailovou adresu ruzena.holcmanova@gmail.com, a naplánujeme smyslohraní právě pro vás.

Recenze

Smyslohraní doporučuji pro všechny zvídavé děti. Děti to rozhodně zaujme a také jsou v kolektivu podobně starých dětí a učí se čekat i spolupracovat. Navíc smyslohraní na dané aktuální téma, ať už velikonoce, moře nebo léto je zábava pro děti i dospělé. Pokud budou další, určitě dorazíme :).
Klára P.
maminka
Nejvíc super je, že z toho doma není nepořádek. Například to sypání rýže jsem doma zkusila, a ještě dva měsíce potom doma nacházela různě v zákoutích zrnka rýže. Tuto chybu neplánuju opakovat.
Eva D.
maminka
Skvělá aktivita pro batolátka, která objevují svět kolem sebe. Bez velkých zásahů a usměrňování si mohou naplno užít čas, který je jen pro ně. Syn (2roky) se vždy skvěle zabaví a nechce odejit.
Veronika S.
maminka
Ráda chodím s dcerou na smyslohraní. Nemusím vymýšlet aktivity, dcera se zabaví a potká se s dětmi. S některými se tam potkáváme opakovaně a dcera se velmi těší. Pro mě je to zpestření dne na rodičovské dovolené a odnáším si spoustu tipů, co můžu s dcerkou doma dělat.
Zuzana V.
maminka
Na různá tvořivá hraní chodíme po Praze už dlouho. Růženka je má vždy moc pěkně připravená a syn se na nich cítí dobře. Tím, že mám velkou možnost srovnání vím, že když se přihlásíme na kurz Růženky, nikdy nebudeme zklamaní. Děkujeme
Simona D.
maminka