PDF materiály pro děti

Vybírej z mnoha placených e-booků či jednostránkových materiálů zdarma. PDFka pomohou zábavnou formou učit děti barvy, zvířátka, dopravní prostředky a mnoho dalších témat. Dále trénují paměť, rozvíjejí logické myšlení či jemnou motoriku a děti se naučí nová slova.

Placené

E-book do auta

E-book, který když zalaminujete můžete jej využít opakovaně na dlouhé cesty autem. Najdeš zde 9 stránek s aktivitami.

E-book podmořský svět

Aktivity s tématikou podmořského svět. Na 20 stránkách najdete tvořivé aktivity, doplňování řad, seřazování dle velikostí, pexesa, puzzle či antistresové omalovánky pro rodiče a mnoho dalšího.

Velikonoční e-book

Na 12 stránkách najdete bingo, omalovánky, stopy zvířátek, grafomotorika, různé druhy přiřazování, aj.

Zdarma

Mouchy

Mouchy si vystřihnete, zalaminujete a nalepíte na ně a na plácačku na mouchy suché zipy. No a teď hurá na lov!

Emoce

Materiál vytisknete a vystřihnete a děti doplňují obličeje dle vašeho zadání nebo třeba u čtení knížky, či podle svých emocí, nebo podle vašich grimas. Fantazii se meze nekladou. Tato aktivita pomáhá rozvíjet EQ.

Strom

Po vytisknutí můžete strop ozdobit rozdrobaných suchým listím, zeleným listím, barvičkami. Můžete využít různé techniky jako kolíček s houbičkou, prsty, korkový špunt, atd….

Třídění barev s králíčky

Ke králíčkům můžete přiřazovat barevná vajíčka, pom pom kuličky či různé věci z domácnosti. Dále také můžete pojmenovávat či znakovat barvy.

Velikonoční kuřátka

Kuřátka a vajíčka vytisknete, papíry nalepíte na sebe (jen mimo vnitřek vajíčka), vystříhnete podle vajíčka, uprostřed natrhnete a necháte děti aby kuřátka vyploupli. Z malých vajíček pak můžete udělat girlandu.

Nočníkové pexeso

Toto pexeso bude skvělou doplňokou aktivitou při učení na nočník.